Dospeli sme už niekam ?


 

 

mandala12

Otvorte svoju myseľ, toto je otázka cti. Bude treba postaviť sa za správnu vec, bude treba možno ísť a vystúpiť verejne. Povedať svoj názor a vyjadriť ho verejne, či už v referende alebo v protestnom zhromaždení. Ale to už asi aj tak nestihneme. Nestihneme zareagovať správne, príliš veľa ľudí má vymyté mozgy, hlavne na tých zodpovedných vedúcich a vládnucich pozíciách. Budú protesty a nespokojnosť,  žiaľ a plač, strach a beznádej. Pre tých, ktorí našli svoju nádej už skoršie možno svitá na lepšie začiatky. Možno budú mať tú možnosť – založiť novú spoločnosť. Každým dňom dozrieva karma spoločnosti, karma skupín a aj karma jednotlivcov. Rozdeľovanie sa blíži ku koncu a nevieme presne, koľko máme času. Odhadnúť to môžeme napríklad zo svetového diania, z vibrácií ktoré sú všade okolo, z ľudí ktorých stretáme. Ľudia všetko berú na ľahkú váhu, nejak sa to proste utrasie, nejako to prežijeme. Prežili sme nežnú, prežijeme aj ďalšiu. Ale už málo pamätníkov si pamätá krízu, ktorá nastala v r. 1929. Krach burzy a bolestný refresh ekonomiky. A vtedy sa vlastne tá ekonomika nezobudila, iba sa uplatila diablovi a federálnej banke v USA. Veľká časť z toho bola už pripravená predtým. Banky sa postupne spamätávajú a reagujú, ale už je neskoro. Primárnym očividným spúšťačom je vojna na Ukrajine. Ale tých vedľajších, sekundárnych je  omnoho viac.  A aj bude.

Najbolestnejším zvieraťom, ktoré už dlhé roky umiera je práve americká burza, ktorá je prehnitá od základov a jej princíp stojí na chorých predpokladoch, čisto iba na odhadoch. Peniaze tlačené bez krytia a dávané na úrok ostatných štátom / obyvateľom. Treba sa zbaviť tejto pliagy. A to bude bolieť. Čaká nás kríza epických rozmerov. Možno väčšia ako v 1929-om. Celý svet je kybernetizovaný a všetko sa deje s dilatáciou pár sekúnd. Niečo sa stane vo svete a trhy na to hneď zareagujú o pár sekúnd neskorej. Niekedy aj o pár sekúnd skorej :D . Ale keď sa niečo deje v ich neprospech, burza sa robí, že sa nič nedeje, možno len malý pokles oproti normálu. Úplne ignorujú sami seba a pokladajú sa za suverenitu tejto planéty, ale to čo predviedli za posledné desaťročia v ekonomickej oblasti, a kam sa rúti teraz nemá nič spoločné so zdravým rozumom A to,  čo predviedlo ľudstvo za posledné desaťročia? čo urobilo pre záchranu planéty?Za čas, kým človek svoj objem zdesaťnásobil už vymrelo okolo 40% všetkých stavovcov.Znečistenie zeme je nechutné,ale stále sa hovorí o nejakom údajnom oteplovaní..   Ale už dlhé roky sa páni hrajú na všemocných a myslia si, že dokážu obalamutiť celý svet. Hlavne médiami, skorumpovanými politikmi v čele USA a EU a ďalších štátov. Balamutia a neprezradia nič smerodajné. Stretávajú sa v tajných spolkoch, v ktorých prerokúvajú plány na zotročenie a vyhladenie obyvateľstva a to nevojnovou cestou. Genetika v poslednom desaťročí poskočila o významný kus, robia sa už pokusy na ľudoch, na zvieratách, genetické modifikácie rastlín, zhovadenie prírody.

A to už nehovorím o pokroku na poli informačných technológií. Roboty, lietajúce bezpilotné drony, robotické včely, ktoré opeľujú rastliny. Na tom všetkom sa pracuje, ale pod pláštikom samozrejme. Amerika stavia iron-mana, kto vie na čo im bude taký kybernetický vojak. Všetko vrážajú do vojen a plánovania prevratov. Žido-sionistický fašistickí vrahovia bez svedomia, hladné duše ktoré sa zrodili, aby napravili svoju vinu z minulosti, uvrhli sa ešte do väčších temnôt. Ľudia si myslia, že majú prehľad, keď si pozrú večer správy alebo prečítajú nový čas. Ale všetko je pripravené presne tak, aby to hladní čitatelia bez mozgov spracovali, pohrúžili sa nad tým a išli späť zarábať peniaze do práce. Všade sú len polopravdy a bludy, klamstvá a prekrútené skutočnosti. Ukrajinu znásilnili jej vlastní oligarchovia za pomoci amerických špecialistov na revolúcie. Chceli Krymský polostrov, chceli pôdu na Donbase, ale to sa im doteraz nepodarilo. Keď nemôžem získať, tak aspoň zničím, čo môžem. Ostreľovanie civilistov sa javí ako čisto legálne. A to ostreľovanie prebieha aj vo väčšom merítku pomocou dronov. Ale proti údajnému Islamskému štátu museli nasadiť lietadlá. Pritom ničili obilné silá a kľúčovú infraštruktúru. Aj ropovody a klúčové vrty rafinérie. Všetko sa zakryje. Pravda sa potom poprie ( pokrúti, zosmiešni, alebo nezverejní vôbec).Lebo drony si verejnosť predsa nevšíma, pracujú v utajení. Odvedenie pozornosti obyvateľstva na to, čo oni práve chcú. Ale pritom sa deje úplne niečo iné. Aj povestné humanitárne bombardovanie Juhoslávie v 90. rokoch malo podobný charakter. Aj zvrhnutie Kaddáfiho režimu bolo vo farbách americkej “inteligencie”. Ale pritom prekryté rúškou domácej revolúcie ktorá to všetko zapáli. Zapaľujú vojny po celom svete, stále, ako sa im to hodí. To už nerobí ani Rusko. To už robí iba postnacistická vláda vo Washingtone D.C. Aj ostatné nemenované vojny boli v ich réžii ( WW1, Turecko, Čína, Honduras, WW2, JAponsko, Rusko, Grécko, Filipíny, Kórea, Vietnam, Laos, Somálsko, Irak, Lýbia) a tiež nekomentujem buzeráciu Afriky. Nielen vojnovými cestami, ale aj naoko mierovými.

USA robí pokusy pomocou vakcín aj v Afrike aj v Indii a krajinách tretieho svete ale aj inde. Robili sa vakcinačné pokusy. Súhlasím, že Afrika je buzerovaná od viacerých štátov, je tam dosť nerastného bohatstva . Ale pokusy na ľudoch sú hnus fakt hnus, hlavne bez ich súhlasu o tom. Nemajú ani poňatia, čo sa deje. Zvrhlosť ! Je to horšie ako keď robia pokusy na zvieratách. Dajú chudým vakcíny, akože im pomáhajú, ale pritom robia len pokusy na veľkej vzorke obyvateľstva. A taktiež robia ich sterilnými ( neplodnými ) . Prečo sa napríklad proti tetanu v Ghane očkovali iba ženy , zodpovední následne poslali vzorky vakcíny do 4 nezávislých centier, ktoré identifikovali prítomnosť nežiaduceho HCG hormónu, ktorý spôsobuje neplodnosť!… To všetko pod záštitou humanitárnej akcie. Ľudia si myslia, že prichádza záchrana, ale v skutočnosti je to diabol v ľudských telách . Manipulujú a zavádzajú. Zaťahujú iné ďaľšie strany do konfliktov, aby nepadla vina na nich . Pracujú v utajení, na všetko majú vypracované projekty. Som zvedavý, čo dávali a dávajú do našich vakcín. Radšej to nechcem vedieť, ale domnievam sa, že tá budúca vakcína už bude obohatená o milé robotické postavičky – nanoboty !!! Tak hlavne nepodliehať urgentným požiadavkám na očkovanie od červeného kríža, keby niečo :D

Majú ževraj aj vyťažiť niečo z údajnej nenávisti medzi Maďarmi a Slovákmi. Plánov na revolúciu je veľa. Na ukrajine sa to podarilo vzorovo. Teda skoro. Nebyť volieb na Kryme a V Donecku a Luhansku. Zaslepenci vo vláde, zaslepenci medzi obyvateľmi. Ideálne pre kontrolovaný prevrat. Ukrajina bola na muške dlhšie. Vstupná brána do Ruska. Aj nežná revolúcia u nás bola pripravená. Nepodliehajte ilúzii. Máme len šťastie, že bola jemná tá nežná..

458x544x06slota_fvallun4y.jpg.pagespeed.ic.kXhxuDzPmp

Dospeli sme už niekam? Náš Svet, naša Zem je v slnečnej sústavy už po eóny. Domnievame sa možeme učiť deti v školách veľké bludy. Domnievame sa, že môžeme učiť históriu Zeme, ak poznáme len jej tisícinu. Myslíme si, že vieme, čo sa na Zemi nachádza. V mori, či v podzemí… Nevieme nič. Učíme deti v  škole hrozné bludy, len aby sme zaplnili tú medzeru zvedavosti, ktorá začína v  nás zívať …. Ale oni si aj tak nájdu cestu k pravde. Postupne každý nahlodáva tento koreň nevedomosti. Jeden po druhom dosiahneme nakoniec tú moc, aby sme zhodili ten prehnitý strom, a nastane čas zasadiť nové semená, a to v dobrej viere a milujúcej láske bok po boku súcit a vďačnosť, pokora a naplnenie. Potom uvidíme korene našej skutočnej duchovnej práce, ktorej plody sú pre všetky veky, nie len pre tento jeden život.

Tak sa môžeme každý presvedčiť, že spoločným úsilím je úsilie po dosiahnutí múdrosti, rastie každý deň o kúsok. Naša túžba po pravom poznaní každučký deň o kúsok rastie. A tak podľa zákona rastie síce aj temná strana, ale vždy tá svetlá ti bude pomáhať aby si nespadol do temnoty, ak veríš v tento zákon ktorý je všeobecný a nemenný, tak ho dokázeš uplatniť v praxi. Veci, prostriedky a myšlienky prichádzajú a zhmotňujú sa v nepredpokladanej podobe. Nedá sa to predpokladať. A tak niečo síce predpokladáme, veríme, vieme ale v niečo musíme vložiť svoju dôveru. Niekedy sa dá vidieť jasne do budúcnosti a niektoré podmienky nasvedčujú popredu už svojim následkom a niektoré sú zase zahalené tajomstvom. Temná strana teraz rastie každým dňom, práve preto, že rastie aj tá svetlá. zákon rytmu je neúprosný a čas sa sype čoraz neúprosnejšie, temné povstáva ako nový život a nová záchrana. Falošní prichádzajú aby prevzali moc. Aby zoskupili všetky svoje strategické ťahy. Na obzoroch sa črtajú nepríjemné dôsledky už minulých aj súčasných činov.

čaj

 

Priehrada sa čoskoro začne trhať, lebo už sa to nedá zadržať. Musíme poznať pravdu o prírodných zákonov, ale musíme si byť vedomí aj faktov o našej Zemi, o silách ktoré pôsobia v atmosfére, v zemskom plášti, alebo nebodaj v jadre. : *  Domnievame sa, že sme pánmi múdrosti, a že už nemôžeme nijak razantne pokročiť. Ale je rozdiel vládnuť inteligentne a vládnuť múdro. Vieme len malý zlomok z toho, čo je história Zeme . Asi len 3 % . Všetko pred narodením Krista je zámerne skreslené alebo zamlčané. Pretože to už asi vyzerá strašne dávno. No, a po narodení už ani nehovorím.  Vyučovanie dejín je jedna veľká fraška. A taktiež  o histórii celého vesmíru a o jeho zákonoch nevieme skoro vôbec nič  : /  Predsa ale niečo vieme. Máme mechaniku, Newtonove zákony, teóriu relativity, kvantovú teóriu, teóriu kvantovej gravitácie, …atď. Toto nám dáva súčasný obraz fungovania vesmíru. Aj keď trochu kostrbatý.

Čoskoro vyjde na povrch veľa vecí čo sú skryté,  a potom mnohí sa schovajú do svojej ulity kde doteraz žili, len aby sa nemuseli konfrontovať v týmito záležitosťami. Domnievame sa, že sme pánmi Zeme. Akokeby patrila iba nám. Pritom tu boli a sú civilácie vyspelejšie ako my. My im siahame ledva po členky. Ich rozmach bol desaťtisíce stotisíce rokov dozadu. A u niektorých možno aj milióny, ale to si už málokto z Vás vie predstaviť. Tie civilizácie boli zničené. Väčšinou prírodnými katastrofami alebo vojnami.  Konkrétne v jednej z posledných civilizácií,  v Atlantíde, boli podľa Edgara Cayceho tri veľké katastrofy. Dve formou ohňa a jedna silou vody. Tá posledná bola asi pred 12 000 rokmi… Civilizácie boli udržateľné po stovky a tisíce rokov. Ale ako tak dlho udržať civiláziu so stúpajúcou životonou úrovňou? Ako je to možné?  No predovšetkým schopným vedením, teda panovníkom alebo viacerými jednotlivcami, ktorí neprahnú po zlaťákoch ako zmyslov zbavení, a dávajú podnetné a inteligentné zákony na schválenie.A záleží im aj na rozvíjaní krajiny, ktorú majú pod záštitou a berú to ako úlohu s najvyšším určením. Takých je dnes veľmi málo.

Už keď sa jednotlivec dostane do vlády, tak pod ťarchou skazeného mafiánskeho prostredia je časom nútený pristúpiť k rovnakým krokom ako u jeho súputnikov. Kradnúť a zostať ľahostajný voči svojej krajine.  Psychologický nátlak je obrovský. Vládnutie musí byť proces vysoko transparentný a schvaľovanie niečoho musí prebiehať s ďalšími pripomienkovými občianskymi konaniami.  Mali by sme sa zamyslieť nad tým, čo budeme učiť deti v škole. Pretože všetko staré už prestalo platiť. Treba porozmýšlať nad novým systémom, a nielen striedať hráčov pred kamerami.  Treba zhodiť špinu a rozšlapať staré hodnoty, lebo sa už vytvorili priveľké medzery. Rozdiely sú neúnosné a budú sa len prehlbovať. Tí, čo majú veľa, budú mať ešte viac a tí, čo majú málo, tým sa ešte zoberie. Treba začať u mnohých ľudí s novým životom. Toto sa nepohne samo od seba, ale budeme k tomu donútení, čoskoro. Zodpovední kašlú na zodpovednosť a majú všetkých na háku. Médiá kŕmia národ propagandou najhrubšieho zrna. Oslepujú väzňov, aby si neuvedomili, že sú väznení. Počítačová technika dosiahne čoskoro vo výpočtovom výkone rovnakú veľkosť ako má ľudský mozog.

Málokto si môže prestaviť aký to bude mať pri zodpovednosti vládnucich vrstiev  dopad na celý profil stvorenia. Už desiatky rokov pracujú aktívnejšie na svojich diabolských plánoch zotročenia ľudskej spoločnosti. Zastávajú aj genocídy, pandémie a vojny, na preriedenie obyvateľstva. Na toto im slúžia všemožné úrady pre kontrolu liečiv a chorôb. Pri vypuknutí eboly si úrad pre kontrolu chorôb a liečiv patentoval vírus eboly. Akoby patril im. Akokeby ho vymysleli…Všetko je dobre vymyslené roky a desiatky rokov dopredu. Neverte tomu, čo počujete. Sami si choďte pre pravdu, sami pátrajte a premeriavajte s každej strany. Jediné čomu dajte najvyššiu váhu je váš vlastný úsudok.

20140304193658_putin-snehulak

Prečo zodpovedné orgány nekonali včas pri vypuknutí Eboly v Afrike? Prečo sa čakalo skoro dva mesiace aby sa podnikli kroky na vytvorenie vakcíny? Ale dnes už vieme že Ebola je iba panáčik na ovládanie más, tak ako kedysi bola prasacia a vtáčia chrípka. Aj sa nakúpili vakcíny ale nakoniec to neprepuklo. Ľudský organizmus je odolnejší ako si myslia..  Prečo sa po 4 mesiacoch od zostrelenia malajzijského lietadla neukázali vyjadrenia expertov? Prečo Ukrajina, Holandsko, Belgicko a Austrália podpísali dohodu o mlčanlivosti o tejto situácii? Prečo sa nikto nezodpovedá pre medzinárodným tribunálom? Asi by to bolo dosť blbé, keby bol pred súdom držiteľ Nobelovej ceny mieru Barack Hussein Obama, no nie? Prečo nechce dovoliť Európska únia južný ropovod z Ruska? Prečo EU spolupracuje akoby bola satelitom USA a nemyslí sama na svoje vlastné dobro, ale chce si znepriateliť štáty, najmä Rusko? Veď Rusi už mnohokrát zachránili Európu. Prečo sa k nim staviame nedôverčivo? Radšej sa chceme uvrhnúť do vojny a zachrániť Američanom Dolár? Tak ako to bolo už minimálne dva krát v histórii ? No to určite !!

Domnievame sa, že sme jedineční a že nepotrebujeme moc toho zlepšovať. Stagnácia nám vyhovuje, je beznámahová, pohodlná. Nezbierame nové poznatky. Nezaujíma nás dianie vo svete, nezaujíma nás vôbec nič, iba aby sme neumreli od hladu a kto vypadol v dueli vo Farme. A že Dara sa rozišla s Rytmusom. tak nakoniec nie, prajem im to :D …

Nevieme nič o dianí v pozadí. Prebiehajú tu podlé vojny, zákerné ťahy. Ale svet sa stále udržuje v nevedomosti. Pomocou médií. Tie už dlho fungujú v úspornom režime a dodávajú len to, čo si divák žiada. A fakty ktoré prinášajú sú jednostranne skreslené. Zrnká pravdy sú ale všade kde sa pozrieš, internet je ešte “zatiaľ” slobodný a je tam všetko. Nebojte dlho slobodný nebude. Nedávno američania predali internet , teda úrad pre správu čísiel a adries do rúk súkromnej firmy. Samozrejme skutoční majitelia sa nezmenili. Ale majú teraz čisté ruky a môžu operovať zo zákulisia. Mimochodom Rusko a Čína už spolupracujú na novom internete.  Ale skôr bude na svete asi náhradný platobný systém, ktorý má nahradiť ten súčasný – SWIFT. To má vyššiu prioritu. Čína po skoro trojročnom sťahovaní zlata zo svetových trhov už majú snáď akú takú štartovnú pozíciu na rozbehnutie nového “sveta”. Pomáhajú im aj Brazília a India a samozrejme Južná Afrika. Rusi držia zatiaľ všetko pod pokličkou, majú dôkazy aj o útokoch z 11.9.2001 , a o mnohom inom prekvapivom. Amerika sa len modlí aby všetky maličkosti hrali v ich prospech, pretože balancujú na tenkom ľade a môže sa opakovať krach burzy. Len treba vojnu ľudkovia tak šupito presto nepoužívajte rozum ale hormóny a silu, tak sa všetko vyrieši. Neúspech na Ukrajine treba zase dohnať v  Iraku a v Sýrii.

Šelma  už kričí, zvíja sa a kope. Všade naokolo ako kôň pri porážke. Chce stiahnuť celý svet do jedného ohňa.  Európa sa tam asi veľmi teší. A bábky v teplučkých európskych kreslách dúfajú, že sa nič nezmení. Je tam pár solídne rozmýšľajúcich jednotlivcov, ale tých skoro nie je počuť spod tej hŕby tupcov, analfabetov, degenov, darmožráčov a zbabelcov.Dúfam, že čoskoro vyjde na povrch pravda o Mesiaci, o Atlantíde, o Antarktíde, o dávnych civilizáciách, o prevratných patentoch, ktorých výroba nikdy nebola započatá, a tiež  o energiách, ktoré môžu byť veľmi prospešné pre ľudstvo a sú súčasťou samotného priestoru. Už sto rokov funguje technológia sveta na princípe spaľovania fosílnych palív. Je to únosné? Je to zodpovedné? Všetci vynálezcovia, ktorí kedy objavili nejaké vynálezy čo sa týka výroby voľnej energie, boli odstránení, ich výskumy zničené, skonfiškované, zapečatené. A skúmajú to len tí, čo majú peniaze. A nedajú to do obehu. Voľná energia je na dosah pre bežného človeka, ale budeme si musieť pre ňu ešte veľa vytrpieť.

Rusi vyvíjajú spôsob prenosu el. energie bezdrátovo. Teda ono je to už vymyslené od pána Teslu, ale doteraz sa k tomu vo veľkom nemal nikto. Uvidíme, čo predvedú. Fandím im… Spolu so súčasným zdĺhavým maximom Našej hviezdy, ktorá ma 11 ročné cykly sa prebúdza jadro Marsu. Slnko pôsobí významne aj na jadro – ducha našej Matky Zeme a aj na ostatné bytosti v slnečnej sústave. Všetci sme závislí na Slnku. Slnko nás má moc premeniť. Kvantové mriežky v ktorých “kryštalizuje” naša DNA sa menia vplyvom svetla, aj vplyvom zvuku. Našu DNA si programujeme z veľkej časti našimi myšlienkami. To znamená že myšlienkami vytvoríte to, čo chcete. A to vo vás zostane. No nie je to krásne? Preto, dajte si záležať !

dna_tree_of_life_by_tattoosbybegan-d3fhjec

Každý deň je tomu bližšie, každý človek prispieva svojim malým kúskom. Zatiaľ sme len lenivá banda. Ale prídu chvíle kedy budeme musieť vyliezť z ulity a zjednotiť sa za jednu vec. Ešte nevieme čo to bude. Ale príde to postupne. Nakoniec to prijmeme ako samozrejmosť, ale vojna prebieha už teraz. Čo môžeme urobiť my? Získať nejaké informácie, združovať sa v nejakých organizáciách, premýšľať kriticky a nehltať všetko čo čítame. Ale predovšetkým: Zháňať si informácie. Z toho všetko to pramení. Ak poskladám dokopy informácie, môžem si z toho vyvodiť niečo. A nie aby za mňa odvádzali domnienky paparazzi, čo mi podajú krásneho chrumkavého sólokapra, čo im to zhltne 95% ľudí.

Spoločne pretrhneme stavidlá múdrosti.Tej múdrosti, ktorá pramení z nemenných právd, právd ktoré sú zákonmi vesmíru. Ktoré im hýbu a ktoré hýbu nami.  Tieto vody hrnúce sa na naše mysle a na naše telá nás mnohých odradia a mnohí im neuveria. mnohí to ani neprežijú, ostatní to prijmú ako samozrejmosť. Ale dôsledky budú ďalekosiahle. Ale konieckoncov: všetko to tak má byť …    :) Môže ešte prísť prepólovanie a v dôsledku toho zemetrasenia a tsunami, môže prísť aj planéta X , resp. Nibiru, ktorej existencia je nepriamo dokázaná vychýlením dráh Uránu a Neptúnu. Alebo príde nejaká iná rasa a uvedie nás do povedomia trošku o vesmíre?  Alebo vypukne epidémia, alebo nastane doba ľadová? Alebo jadrová vojna? Hmmm,  možno všetko naraz. Kto vie. Ja neviem, ani nechcem vedieť. Viem len, že to , čo sme si navarili si musíme aj zjesť. Všetci si teraz prijdú na svoje..Extrémisti, aj pasívni, lavica aj radikáli, konšpirační teoretici aj konšpirační praktici :)  Na nikoho sa nezabudne. Sme jedno. Ale aj ty sám si Jedno ! A odtiaľ musíš začať. Verím, že svet sa zachová múdro a prežije z neho to najlepšie..

 

mandala 13

 

 

-uwe-

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s