Skutočné dávanie a skutočné dostávanie


.

______________________________Všetci dávame podmienene. Dávame podmienene lásku, dobrotu, milosť, peniaze. Raz za čas dáme žobrákovi 20 centov, a aj za to si myslíme, že máme čiastočnú odmenu v nebi. Zámerom je ale skutočné dávanie a skutočné dostávanie. My sme v tomto svete nástrojmi dostávania. A Boh, Vesmír, Príroda je nástrojom dávania. Aj keď príroda tiež dostáva, ale my dostávame tiež od nej a od Boha, ona počúva tiež zákony Najvyššej Prírody. Málokto vie skutočne dostávať,  málokto vie ale aj skutočne dávať…

Ak nevieme správne dávať, nikdy sa nenaučíme správne dostávať

Prianie dostávať je v tomto svete kľúčové, teda na základe tohto priania vedomých bytostí ( ľudí, zvierat, rastlín …) dostávať,  tvoria všetky navzájom svoj vlastný svet. A zároveň aj dostávajú to, čo vedome alebo nevedome vyslali… Všetko čo je (existuje), je rozvinuté následkom priania dostávať! Dostávame do vienka životné podmienky, ktoré sú našou cestou. Vystrelia nás v tomto svete ako šíp, ktorý letí diaľavou. Ale vo vienku toho máme oveľa viac ako sa len zdá. Je s nami celý náš rod. Všetky smrti a a choroby, ktoré sme doteraz podstúpili priviedli nás priviedli priamo SEM !

GRAVITÁCIA = LÁSKA

Dávania sa v tomto svete vyskytovalo veľmi málo. V poslednej dobe ale s prebúdzaním, prichádza skutočná premena, pretože sa prebúdzajú všetky bytosti. Každá bytosť sa prebúdza svojím vlastným originálnym spôsobom. Lásky je na Zemi, čím ďalej viac. A teda ak rastie temná strana, rastie aj strana Svetla. Ale ktorá začala rásť skôr? To sa nedá povedať, idú celkom zarovno :  )  .. Ale skutočného dávania je čím ďalej viac. Veľa ľudí začína na to prichádzať v bezslovnom, v bezhmotnom výraze. Vedenie je vnútorné, treba ho ustáliť. Nedá sa postihnúť ho v slovách. V slovách sa ho iba márne môžme snažiť napodobniť. A tak, myšlienka má k nemu bližšie, ale márne sa snaží vykonštruovať nevykonštruovaľné. Je to Najnevypočitavateľneľšie ! Ale jediným vodítkom a jediným pravidlom, ktorý spája všetky svety a obnovuje sa od počiatku vekov, najsilnejšia sila je SÚCIT = GRAVITÁCIA = LÁSKA. Je všade, ale márne sa snažia vedci! Nezistia nikdy čo to je! Aj napriek tomu, že minulý rok konečne zachytili “gravitóny”. Farári ani teisti, a dokonca ani ateisti o tom nechcú ani počuť : D . a predsa boli raz pod jednou strechou ..

STUPIDITA

HAHA. milí stupídni vedci ! žeby šlo odlíšiť /odšumiť/kvantové pozadie od vĺn gravitácie, to je možné. Áno, to neposudzujem, je to tak. Zrejme to boli ozaj gravitóny… Nezastavujem výroky vedcov. Ale čo takto začať skúmať gravitáciu na extrémne malé vzdialenosti?? Viď casimir efekt , O ktorom tiež hovoril Nassim Haramein vo svojej krátkej ságe, ale nikto to poriadne nepreskúmal ? To je však ale na inú ságu možno tuná niekedy : D …Treba skúmať tie veci ktoré sa nám už naskytli- prečo potom protóny držia tak pevne? žeby tie gluóny? nie !! taká sila neexistuje, žeby udržala protóny pokope. Musela by to byť najväčšia sila.. Haha.. museli by sme sa zase vrátiť k tomu kde sa hovorí -GRAmm- teda pôvodca hmotnosti. V minulom veku tomu boli bližšie, v tom dnešnom je to horšie ako v praveku. Radšej to rýchlo prehliadnite vedci, lebo vaše duše budú uškvarené v pekle, že ste boli ticho vtedy, keď ste nemali mlčať!!  Prihliadnite k tomu, že ste sa odklonili od smeru dovnútra, smerom von, a tiež od smeru pokory, smerom k uctievaniu diabla, mamona, tmavej energie. A pritom skutočná záhada je gravitácia!!! .

Nikto si Ju nevšíma

Prihliadnite k tomu, že Boh aj Veda môžu mať k sebe veľmi blízko. Čo takto milí vedci, vziať si príklad z tých najstarších vied = VÉD _?? .. ale to by bol asi priveľký skok pre smrteľné telá bez svedomia. Museli by ste zaprieť samých seba a oddať sa skúmaniu neznámeho. Museli by ste znovu preskúmať fakt, že či je Boh naozaj nepreskúmateľný—-Chcete len skúmať uzavreté krabičky (sústavy) a vyvodzovať z toho všeobsiahle skomolené teórie, ktoré aj tak nepasujú keď sa vyostria v pokusoch !! : D KAM to vedie ??? áno , vedie to medzi iným aj k presvedčeniu že :

GravitáciA je láska.  A treba ju skúmať na veľmi veľmi malé vzialenosti. Čím ideme bližšie, tak sila gravitácie rastie. LEn musíme ísť dosť blízko. Podvedome máme zafixované, že je slabá, ale tak to nie je! Je najsilnejšia..!!

Ona tam je , AKO ZDROJ VŠETKÉHO, POTICHU SA VRTÍ !!! A nikto si ju nevšíma…

V každom sa jedna vrtí! .. , Nie je to zjavné ? — V každom je jedna !

Je veľmi malá, no napriek tomu je najsilnejšia!

Keby gravitáciu skúmali, zistili by, že rastie smerom k malým merítkam. Vymysleli gluóny, aby zamietli stopy, preventívne dosadili do rovníc silnú a slabú interakciu, aby im to vychádzalo, objavili higgsov bosson a teraz gravitony , aby to zamietli … viete ako viem , že to zamietli pod koberec? LEbo stále nič nevieme !! . Stále im to nevychádza, gravitácia nesedí nikam a predsa je najsilnešia, oni ju iba zamietli pod koberec a spravili z nej silu najmenšiu, ktorú ledva zachytíme? Chápete ??Takže ju teraz akokeby nemusíme riešiť, napriek tomu že elektromagnetickej sile celkom rozumieme?? na toto je upriamená pozornosť celej “modernej” astronomickej vedeckej komunity?Lenže tupší vedci, asi nezachytili to, že EM – elektromagnetické žiarenie priamo súvisí s gravitáciou. Skúmajú to oddelene. Nevedia že EM pole nášho tela vytvára singularita v srdci , myslia si snáď že to žiaria všetky bunky? Áno , bio-luminiscencia je dokázaná už dávno, ale je tam iný prazdroj ktorý oživuje tých menších !!!  Nedokážu si uvedomiť pole týchto “nano-gravitačných” bodov, ktoré žiaria dosť silno, ale ich úžasná sila sa v superpozícii všetkých častíc stráca. Je tam jeden zdroj v nás, ktorý udržuje tie malé zdroje v chode. Na nikoho sa nezabudne.. a tak naša malá bunka vesmíru /telo/ môže žiť. Keby sa len vedci priblížili viac k tomu, čo je životom samotným? A čo ho spôsobuje? …Ale to sa už v tomto veku nestane..škoda mali sme dosť šancí. Ale my sme slepo slúžili zmyslom tela….

Treba ísť bližšie

Preto je srdce stredom všetkých stredov VÁŠHO TELA !! A preto je treba ísť bližšie k jeden častici / dostatočne sa priblížiť, aby sme odhalili, akú má v skutočnosti silu / gravitáciu… Chápete? Zem nás priťahuje smerom dole, Ale to nás nepriťahuje iba jej stred , ale priťahujú nás všetky jej častice+ silný stred! Je to veľmi jemný rozdiel, ale je zásadný ak chceme ísť do podstaty chápania gravitácie a Boha celkovo.. Skús to !! Zdroj EM žiarenia Zeme , v ktorom je tiež “vybudovaná” atmosféra, a ktorá má okolo Zeme svoje telo, tiež súvisí So Singularitou a jej vyžarovaním zo  stredu Zeme.  Oni ale žasnú nad tým, že objavili ževraj higgsov bosson : D : D Sami nevedia , čo objavili : ! . Objavili iba “frekvenčný/energetický” rámec, v ktorom ževraj existuje hig g s = častica ktorá je pôvodcom hmotnosti. Ale to sú bludy ! Sami nevedia, ako to použiť, stavanie stále väčších urýchľovačov nám nepomôže. Aj on, ten slávny vedec o tom hovoril. Nassim Haramein. Nehnevajte sa, ale vyvyšovať genialitu einsteina a bagatalizovať teslu ako podradného??!

Mali by radšej skúmať niečo zmysluplné!! Neporozumeli sme ani našej planéte, ideme však hneď vyplúvať z brucha zákony vesmíru… Kiež by bolo ľudstvo menej namyslené a podporovalo cestu k ozajstnej múdrosti, nie len k dočasnej inteligencii..to je rozdiel, ísť k poznaniu rýchlo a bezohľadne, alebo pomaly a s pokorou a sprítomnosťou Boha v Srdci—ale to je pre mnohých jedno a to isté….. ostatní držme hubu a krok…!!

Falošní pro r oc i.!.

Tesla bol najväčší génius všetkých dôb, doteraz ešte neodtajnili dve tretiny jeho patentov, a pritom ich venoval ľudom !! PATENTY na”vo l  nu ene r g iu !! Ropní a vojnoví maniaci , čo fetujú bilióny dolárov a stále musia mať viac.. Modlíme sa za vás, nebojte .. Vyzdvihovať hawkinga a bagatelizovať Poznanie od Nassima ? Tesla bol slovan, aj to bolo sčasti príčinou jeho odsunutia bokom. Aj to, že prišiel na nenormálne veci !!!A to všetko v rezonancii z našou zemou .  To je ako nevšimnúť si, že teória poľa sa stihla mimochodom sformovať, kde ste sa nepozerali. Áno, on to dokázal, ale nikdy sa to nedozviete, resp. nebudete tomu schopní uveriť.. LEbo to by ste museli každý protón naplniť singularitou a zarotovať ho (takmer!) rýchlosťou svetla.. LEbo ľudia musia chodiť na benzínku čapovať palivo, ach, keby sa objavilo to “voľné” palivo – tá singularia – ten TetraGrammATON – potom by sa začalo skúmať niečo podstatné —

Kľúč k technológii- príliš veľké sústo pre ľudstvo- ako sa zdá

Kľúč je v skúma-ní gravi tačnej a EM sily! takto sa dajú postaviť aj lietajúce stroje, len musia mať dosť silný EM zdroj , aby dosiahli rezonanciu elektrickej a gravitačnej zložky v atmosfére ZEME – áno EM sila môže prekonať gravitačnú zložku !! Pokial je v určitej zvlášnej – viac stupňovej rezonancii !! ). A zrejme by to skončilo ako kedysi v Atlantíde alebo na východe kedysi dávno. Hm,  škoda,  že ten urýchľovať bude na kočku. Bol celkom drahý. Musíme postaviť nový, väčší, najlepšie na obežnej dráhe ako prstenec :DAby ľudia videli akú impozantnú technológiu sme dosiahli.  nebojte, aj toho sa ešte dožijeme !!! Dávam tomu takých 30 rokov. To je Fakt chudobné. Všetky (skoro) Einsteinove výpočty, napísala zrejme jeho žena. Vedeli ste to? ak neveríte tomu mojmu “Zrejme”, treba teda trošku pátrať. fakty sú zjavné, uverí kto má čistý zrak ! To čo spravili s Einsteinom možno čiastočne/ alebo úplne súvisi s tým, že pred ním sa objavil tesla s Božou elektrinou, dostupnou všade a bez drátov :! škoda ! !  Kto chce – uverí a kto nechce, ..ten bude iba navždy vyvyšovať neskutočnú vec.. a zbytočne sa mu to podarí, a potom na konci života zbytočne povie : ” ach zase vedľa” .. toto spravili s Einsteinom.. znásilnili ho..a zviditeľnili a doslova zbohemizovali neskutočnú vec . Ale to sa niekedy stane, že hrdinov vojny nakoniec spália a vymažú ich potom z histórie. Šelma sa potom stáva pánom histórie. Nie hrdinovia..

Vystúp zo všetkých metafor *** zri pravdu.!.

Zamestnali vašu myseľ takmer neodhaliteľnými vecami, v snahe , že si nevšimnete tie veľké veci vnútri vás, a spôsob ako súvisí EM vyžarovanie s “vyžarovaním” gravitácie. Neuvedomujeme si chyby, ktoré sme Vykonali ako národ, Národ na ZEMI . A tak sa naše chyby musia zopakovať v histórii až dovtedy kým nepochopíme, okdiaľ naozaj pochádzame!.. Zmenili váš súcitný pohľad do vášho vnútra za bezradný pohľad smerom von ! Zamenili Gravitáciu = najsilnejšiu silu za najslabšiu silu. A odsunuli ju ako nepodstatnú ::!!

Gravitácia je LáSka

Nie je to Zjavné ?

Nie je to metafora, je to tak, do slova a do písmenka !! Aj Boh sa povie v starom Jazyku  – Tetragrammaton – tetra = štyri (štvorsten je kľúčom) , gramm =  hmotnosť – zdroj gravitácie, aton- tvorca, jediný, okamžitý, neustály a PRVÝ ! ..

Veď čo iné je Láska, než skutočné dávanie zo srdca? A tiež skutočná vďačnosť za to, že je niekto schopný plne prijať naše dary. To znamená, že súčasťou skutočného dávania je aj skutočná vďačnosť. Tak ako je aj súčasťou skutočného dostávania. Vďačnosť za to, že sme sa stali nástrojom dávania Božej milosti druhým. Skutočné dávanie je ale nesmierne ťažké. Ako Ježiš povedal:” Nech vaša pravá ruka nevie, čo robí ľavá.” To je asi skutočné dávanie, hm? :) Len tak budeme nástrojmi skutočného dávania, len tak sa staneme podobnými Jemu.

Akcia a reakcia? Či všetko naraz?

Ako ale skutočne dávať? V tomto svete sú od seba veci oddelené vzdialenosťami. Lenže vo svete duchovnom sa vzdialenosti nemerajú, nemeria sa tam ani čas. Jediné čo sa meria sú vlastnosti-vibrácia-vedomosti. Ak majú častice nejakú vlasnosť o podobnej  vibrácii, tak tieto objekty sa v hmotnom svete priťahujú počas plynutia času, ale vo svete nehmotnom sa stávajú jedným celkom okamžite! Priania v tomto svete sú skutočným tvorcom časopriestoru, a teda všetkého okolo nás. Teda nie akcie, ktoré vykonávame v celom našom živote, ale priania ktoré máme počas robenia tých akcií.  Možno to vyzerá ako to isté :) Je to skoro to isté, ale— ak sa na to pozorne zahľadíme, je to žiaľ pravý opak. Teda človek, ktorý vyzerá šľachetne, môže byť v skutočnosti veľký lakomec= pôsobí hmotne ako štedrý , ale vnútri je to jeho pravý opak vonkajšku, a pod… atď.. etc.. a preto sú boháči najlakomší..: )

Ak mám málo peňazí, ale súcítim s ľuďmi, ktorí sú v biede a poskytnem im aspoň nejaké peniaze aj z môjho mála? Nie je to dávanie ?

NIE – Je to vykonané prianie dostávať…Sme iba svedkami dávania. Skutočné dávanie prichádza skoro nakoniec a ešte po ňom posledné prichádza skutočné dostávanie. A ak sa naučíme dostávať skutočne a správne, tak potom … už sme v Raji.

Všetko čo vykonáš, musí byť tvoje zhmotnené prianie správne dostávať.

Ako správne dávať?

Nikdy sme v skutočnosti nič nikomu nedali. Sme Len svedkami dávania… Stále myslíme na nedostatok svojich peňazí. Teda vonkajší nedostatok sa stal nepretržitým chamtivým dostávaním. TO preniklo do nášho srdca, a hlad po ňom nikdy neuhasíte.. Z toho sa zrodila lakomosť. Pocit , že je niečo od počiatku naše. Že je niečoho málo = treba o to bojovať! Naša vlastná Lakomosť = Naša vlastná starosť o život ! Nie je náš, ale predsa sa chováme, ako keby sme chceli žiť v tomto tele večne ! Ale stále dávanie je  vnútorné dostávanie. Nič sa nezmenilo. Stále dostávame. To je zákon. Od počiatku vekov. ale tak to má byť, aby sme poznali Jeho. A keď ho konečne poznáme, zistíme, že RAdšej rozdávame, bez potreby dostávať, vidiac v druhých samých seba. nie je to metaforou – ten duch a duša ludstva! Som časťou ducha aj v inom tele – máme spoločného ducha : !  Skutočné dávanie je teda dávanie, ktoré vzniklo na základe skutočnej vnútornej potreby sa rozdať celý….iné dávanie nie je Bohu milé. Je teda Dobré sa naučiť aj skutočne dávať, a až potom sa naučíme skutočne dostávať, opačne to nejde. Rozmýšľaj o tom ! Nie je to to isté. Rozdaj sa celý, ako strom svojich plodov. Neodrieknuc svoje ovocie ani tým najväčším zloduchom a diablom , ktorí si prídu natrhať! Oni sú tiež tebou a ty si tiež nimi…Tou spoločnou časťou. Len teraz tebe bolo dopriate dávať a im bolo dopriate brať/dostávať…!!  tak…už blikááá??? : /

Potom bude naše Dávanie  skutočné dávanie, a všetko, čo potrebujeme dostaneme od neho Zadarmo a hneď – bez námahy, potom sa objaví skutočné dostávanie, úplne nakoniec, príde skutočná vďaka “”!!!!

 

 

 

 

 

 

-uwe-

3 comments

 1. Pekne si to rozpísal a tak nejako to vnímam aj ja a preto rada robím radosť iným drobnosťami. Nedávno som v jednej knihe natrafila na túto pasáž, čo so mnou dosť rezonovalo. Vlastne vyjadrila stav nezištnosti, ktorú mnoho ľudí nevie pochopiť.

  Jestliže služba-dar vychází ze samého středu naší bytosti, je to nejvyšší forma sebelásky.
  Poznáme to podle toho, že nám přináší radost. Je to dokonce snadné a zábavné! Povznáší to jak nás, tak
  příjemce naší služby, a mimoto pomáhá příjemci pozdvihnout jeho vědomí vlastní hodnoty.
  Když však sloužíme z nutnosti a povinnosti, je to těžké a nás to vyčerpává. V takovém případě se
  vůbec necítíme dobře a pro příjemce to také není nic moc skvělého – zvláště když vnímá, že to děláme z
  nutnosti. Potom si může dokonce připadat nevýznamný a bezcenný.
  Jestliže něco vychází ze středu naší bytosti, nelze již vlastně mluvit o činu – stává se to tím, čím jsme.
  Nemusíme o tom přemýšlet a pracovat na tom. Staneme se nástrojem služby, která se projevuje v tomto
  světě. V tom je rozdíl mezi „sloužit” a „vykonávat službu”.
  Tato propojená úroveň přichází s vědomím, že mezi já a vesmírem není žádné oddělení. Je to
  vědomí, že co dělám pro Celek, dělám pro sebe a naopak – a to je opravdu radostný a příjemný stav.

 2. o, vitaj zase :)
  je to super : takto sa staneme nástrojom služby… lenže preto ľudia nevedia komu majú slúžiť, lebo neslúžia tej správnej “veci”, .. keď začneme slúžiť Jemu v nás, tak dostaneme hneď balíček energie a vieme, že ideme spávnym smerom. nevieme odkial pochádza energia.. dôvera v zákon nám stačí,… potom dostávanie, ktoré je skutočné, nastane celkom spontánne a bež našej snahy… dostávaj spontánne anitram.. nechci dostať najprv.. chci sa len rozdať.. bez odmeny… to je to pravé orechové :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s