pr*test pre OBIČAJNÝCH ĽUDÍ


 

Všetko o niečom svedčí,  vysvetľuje to jeho esenciu. Teda po následkoch poznáš tvorcu. Po ovocí poznáš strom. Následky, ale najmä jeho výtvory, svedčia o jeho pravej povahe, a tak mY! (običajní ľudia!) tiež môžeme čo to pochytiť zo svetového diania- vo svojom vedomí a uvedomiť si. Tam vonku môžeme pochopiť, ako sa snažia oni ovplyvňovať naše Vedomia. Napr ho**yvoodske filmy boli produciou krvi, strachu a boja. Ale tie ostatné rozprávkya filmy v danej dobe, ale od ostatných štátov, tie hovoria o mieri, o duši, o rovnováhe, o sile ducha, atď… Všetky skoro ukazujú na mier. Iba Západ ukazuje  smerom ku konfliktom a voinám :) Už od malička do nás vtĺkajú, že Boj je riešenie konfliktu. Ale najmä si to uvedomíme vtedy, keď pozrieme na to, z akých štruktúr je vytvorený tento štát (a vlastne celý svetový štát=Zem),keď sa pozrieme na to, uvidíme pyjavice, ktoré sa robia, že vlastnia a pritom len vysávajú našu Zem?!!! Vyvolávajú vojny a epidémie a skázy na Zemi. Ich prirodeným právom je vykorisťovať Zem? …tak teda … Poďme si Zem zobrať späť…!

 

Toto sa zjavilo na sekundu vo videu na gugli (na jeho stranke) ked sa dvaja (vtáci) hrvali o puk a nastal výbuch. zjavilo sa 5 p*nta-gramov. Následne puk spadne do vody a Oni dvaja prestanú svoj boj  (o puk).

 

Podľa prejavu, ktorý je možno pre vás náhodný, poznáme povahu tvorcu. Teda predsalen môžeme vidieť prejav a znaky toho, komu slúžia tieto koncerny… Vodítka sú tam všade, ale vy sa nepozeráte…. po plodoch poznáš strom :) Napríklad gúgl minulý rok úspešne zaviedol kontrolovanie fake news a pr*pagan*y, zásterkou pre to je ako obyčajne niečo čestné, teda boj proti dezinformáciách a “rusk*j pro/pagan*e”. V skutočnosti sa ale stalo to, že pokiaľ hľadáte cez gúgl obsah, ktorý je podľa NEHO konšpiračný (nežiaduci), viac ho na gúgli už nenájdete… Toto jemné smerovanie úsudku populácie pre vás nie je zjavné, je to však iba kúsok do skladačky nášho súčasného pokazeného a znetvoreného sveta…aby sme mali predstavu trošku, aspoň trošku, ako toto kráľovstvo pokrivených zrkadiel funguje… :)

Informácie sú vám podsúvané, a vy ich nekontrolujete, automaticky ich preberáte za svoje, lebo vyzerajú byť dôveryhodné. A tie dôležité informácie, tie vam zataja.. to je celý prierez toho, čo sa dnes deje… Je to smutné, ale je to očakávateľné, lebo je to daň za pohodlnosť a deb*litu národov. Ich ľahKá man*pulácia…. !!!

 

KeĎ boj ustal, kapor víťazoslavne prinesie puk.

 

Mimochodom ale, je to velmi pekne spravená rosprafka. Interpunkcia a hrubé chibi môžu byť verejným, ale zároveň neverejným a takmer anonymným protestom, ako sa dá univerzálne pripomenúť naliehavosť niečoho…!!! A to proti tomu, že význam sa zo slov už dávno vytratil…. A keĎ sa vyznam  zo slov uz davno vitratyl, interpunkcia mi ku*va nepomoooze. A ked sa aj nejaky clanok objavi v tlaci bez interpunkcie, mozu nastat nezrovnalosti v niektorych slovach, ktore sa rovnako pisu ako ine slova bez znamienka. Ale tych par slov ktore sa pomylia v pisanom prejave, ktory je bez interpunkcie, to nas nezachrani!! A tak vy*erme sa na tie znamienka, ved anglictina tiez kasle na znamienka a vyznam tiez davno stratila (stratila ho este pre slovencinou). Tak nech kašlanie na znamienka je protestom pre običajných ľudí, aby mohli verejne a zároveň anonymne vyjadriť protest… Nech sa vyznam opat zas navrati do slov. Potom interpunkcia bude iba čerešničkou na torte prejavu. Sama o sebe nás ale nezachráni. Sledujte znamenia (aj znamienka) naokolo. Ked puk spadne do vody, spoznate to hned.. Vsetci uvidya prvý záblesk.

S kométami to zrejme nesúvisí, alebo možno predsalen. Neprilieta tá “modrá” kométa (R2 = maj 2018) prave preto, aby zacala otvarat krčnu čakru Zeme? (farba krku je modra). Kométy tu vždy boli ako znamenia niečoho, nejakého míľniku, nejakej udalosti, ktorá je dôležitá pre ľudstvo… Verte si comu chcete, ale verte, ze ta vasa silna viera postaci na cokolvek vo vasom zivote. Treba sa zúžiť v hrdle, aby sme potom mohli s touto prežitou pravdou vládnuť. Lebo len to pravdivé , čo prejde cez krk smerom od Zeme hore, iba to môže vládnuť potom majestátne na korune hlavy..Cez hrdlo prejde iba to pravdivé. TOTo je dôležité. Pokiaľ sa spojíte sami s matkou Zemou a s jej súcitom, tak ten súcit v nás prebudí aj naše vedomie,, ale prebudí ho taktiež súcit, ktorý smeruje od matky (zo stredu) smerom k nám..Ona vám pomôže, aby prešlo cez krk iba to pravdivé. Takže vnútri vás zakvitne súcit, ktorý je váš síce, ale patrí zároveň aj našej Matke Zemi. Pretože, to my existujeme v Jej tele ( v jej Elektromagnetickom poli!). Sme predsa jej deťmi. Tá viera je dosť…  To poznanie príde časom… Najprv musí byť viera, resp. dôvera, odovzdať sa niekomu…… Nič iné nemusíš robiť. Len Jej dôveruj. Len neochvejná viera sa odovzdať svojím životom vždy tomu väčšiemu, mocnejšiemu.. a slúžiť — svojím telom, mysľou a rečou… To sú tri brány karmanu, ktoré ty musíš očistiť… :) očistite svoje prahy a veraje.. On prichádza..!!!

Aké si získa potom zásluhy ten, ktorý sa odovzdáva tomu najväčšiemu, najmocnejšiemu celým svojím srdcom?? Ňepomóže vám nygdo! vi si musyce rozByC vašu karmu samY na svojom koleňe!! Nie odhodením, ale preskúmaním sa to robí… Odčiníte tak aj časť hriechov ostatných… ale To je v poriadku.. veď aj oni už odčinili časť z vašej viny… :)

 

"Ak dokážeme vyvinúť lásku k bohu, vôbec nezáleží na tom, ktorý náboženský systém nasledujeme"

sri Prabhupáda

+

Každý človek raz zomrie, no nie každý skutočne žije.

William Walace

+

"Len mŕtve ryby plávajú po prúde" -/-

+

"Bdelosť je cestou k nesmrteľnosti, nedbanlivosť je cestou k Smrti. Tí, čo sú bdelí, nikdy nezomrú a nedbanliví sú už mŕtvi."

Dhammapada

+++

++

+

 

 

 

 

 

-uwe-

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s