naboženstvo je YEDNO !!! TAK AKO VEDA !!! bhakti a múdrosť sú rovnocenné


Za toto ta Milujem. tvoje najvnútornejšie ja.. nemilujem ta a zároveň ta milujem. milujem tvojho najvnútornejšieho boha, ktorý sa prejavuje ako ty – myseľ spolu s povahou a so svojou minulosťou .. všetko toto nesieš, a milujem ako sa to prejavuje. vidim to. vidim ťa!!! .aj tie prejavy. sú dokonalé!! aj keď vyzerajú ako nepozornosť…duša a telo a myseľ túži po dokonalosti(prst von) , ale tá pravá dokonalosť sa nedá dosiahnuť v čase ani v mysli ani v tele ani nikde vonku vo svete .ta pravá dokonalosť je z iného sveta. . ..nie je smerom von…nejdeš za ničím…robíš krok späť. Je to svet sám o sebe. vonku je jeden svet, ale vnútri je tiež jeden veľký mikrosvet..skumaj ho, je väčší ako ten vonku… Je to krok späť (prst !na srcco!)je to ako ťuknúť si jeden malinký backspace. Stačí ťuknúť. udeje sa to v sekunde.nie v čase…je to vždy práve tu.!!!.len to nie je vidieť, lebo myseľ ľúbi hľadieť von a my jej tak radi venujeme pozornosť..
Aj telo lúbi ísť smerom von. Ono ale nie je podstatné v konečnom ponímaní.. je ako dužina marhule. sladkost, chuť a milión odtieňov oranžovej .ale tá správna odpoveď sa neskrýva v dužine.
..určite viete o čom hovorím…(prst smerom na srdce )) !!
Nie je tam nič vonku k dosiahnutiu…, je to strastné a Boh sa vonku hľadá ťažko…iba skúmanie môže byť vonku..ale odovzdanie sa, to prichádza zvnútra. tá cesta ide smerom dovnútra ..je to nesmierne ťažké skúmať Boha vonku… je to pre hmotnú podobu , teda telo s mysľou zavádzajúce…cesta nie je smerom von….dužina (telo) sa musí stiahnuť okolo jadra aby čerpala múdrosť znúúútra!!! Potom aj vonku nastane zrazu pochopenie…ale najprv musí byť pozornost napnutá dnu!!!
Preto, ako telo rastie znútra, tak aj myseľ by nemala drepieť na svete, ale mala by aj ona nasávať múdrosť, ktorá pramení zo stredu. Zo stredu pramení ten pravý magnetizmus..možno sa to zdá ako nuda…ale tam je to poznanie..ja ti nemám čo hovorit. ja som iba prst a tam, tam je Mesiac!
Ale sľubujem ti , že od nudy to má ďaleko…
Keď zistíš čo je človek, čo je telo, čo je myseľ a čo je ľudstvo , čo je zem a čo je slnko, čo je Boh a čo je vesmír…slzy najvyššej múdrosti vytrysknu z tvojich očí automaticky…
Jeden v jednom !!!
Načúvaj a ber si len to čo teraz znesieš, len to pomaly rob, lebo to duša po miliónoch zrodení sa zas na seba rozpamätáva…. je to nepohodlné, hlavne pre ego.. mysel sa vzpiera. neverí tomu,, ale každý to musí vykonať. je dobré si to včas uvedomiť, že prečo sme vlastne tu…
Boli sme tak dlho v objatí tiel, mysleli sme si že sme telá… Toto je pochabé poznanie a nejde až do jadra…sme telá , áno..ale je to len malý kúsoček pravdy…

dynamo je v srdci. Tak sa vytvára aura, je to prejav toho stredu. Nie je to žiarenie celej Zeme (tela) pozor!! Uwaga uwaga ! Je to ten stred , ktorý sa otvoril v tomto svete a ten žiari!Z toho stredu vyrastá krásna dužina. Družica cti a lásky sa otvorí v tvojom srdci.
Myseľ je spätá s tou dužinou. Rozmýšľaj o tom. iba poznaním sa oslobodis. Iba skrz zakorenené poznanie príde skutočne odpútanie..Mysel musíš napriahnuť smerom dnu…a poriadne…tetiva musí byť ostrá ako žiletka …
Ale aj cesta bhakti vedie k rovnakému cieľu. Ale má iné znaky na počiatku..pokial spôsobom bhakti : oddanou službou – odovzdaním (všetkého), dosiahneme to isté, máme potom vlastne na výber…buď dosiahnuť poznanie skúmaním, alebo absolútnym neskúmaním , absolútnym odovzdaním sa…ale druhá vec je KOMU sa odovzdať ….ha? Na to potrebujeme predsa len trochu skúmať. To na začiatku nevie nikto…skúmaním sa ti to odhalí.. takže jedna cesta bez druhej je takmer nemožná…nemôžem sa odovzdať úplne keď nemám aspoň nejaké malé dôležité fakty, poznanie…. a zase: nemôžem prísť na veľké záhady vesmíru , ak sa aspoň trošku v duši pritom neodovzdám…
To, čo vytvára auru tela, zeme, slnečnej sústavy, alebo aj galaxie, …to je ich stred, ktorý je tam skrytý v úplnom jadre…čo myslíte .. čo je v strede našej galaxie… ??
Alebo nebodaj môžem ísť ešte ďalej a pýtať sa, z čoho vybuchol tento vesmír??? Odpoveď je ale vždy rovnaká..!! Haha
Pre teba to bude nuda teraz…ale…!!!
Rozmýšľaj o Tom. Zasaď semeno a raz spoznás, že tvoj čas prišiel…zasaď semeno , že na to všetko chceš prísť, raz.. a vesmír ti to ozaj raz splní…tento vesmír totiž plní všetky priania..
Neboj to semeno nezhnije, ak sa oňho “sem tam” postaráš…
Toto je spojenie bhakti a poznania..

Die before U die!!!

Muzes si vybrat kreroukoli z Tech dvou..neboj i oboje…ale cesta obojiho není snadná, ale je účinná….tou jdu já…snáď nekdy dojdu.spusoby sou tri ale vlastne jenom jeden…správna aktivita, jdeš cestou opravdovosti…..!!!správnym smer3m…!!
Bylo to tak, že byl sem síce nábožný , ale jen jako dítě , nebylo to skutečné, ale až věda a skoumání vesmíru a hmoty a tela ma privedli zpátky na správnou ztezku..
:)
…odevzdávám SE a zároven skoumám..
Toto je pro beranů , kteri nechápou..
Povedu každého..
Ale jen málokdo je skutečne připraven a hoden..

Hipolyt na “-4-“mi napovi víc …! :)

Pamätaj , tak, ako aj zaniká po smrti aura, aj keď nie celkom hneď (!) , tak to je znak, že duša odišla…odchod duše je hmotnostne merateľný ako úbytok okolo 5-20 gramov . To je hmotnosť tvojho “jadra” v srdci !!!
zdroje sa líšia (nie je to výsledok po odpareni vody a pod….= je merané tesne pred a po smrti…svet je dnes tak pekne merateľný…ISNT IT?

A tak ##### !!!! jedine zo stredu!!!
…aj magnetizmus zeme , jej ochranný obal , v ktorom existuje atmosféra s vodou a oblakmi , je to vlastne aura zeme. Takisto je tam to dynamo presne v jadre….haha aký nudný názov čo?? Dynamo…!!!
..ale to iba povtedy , kým drepis na slovách..
Skumaj to ..berane….respektíve…neskumaj to:))
Rob niečo…resp nerob nič…
….ale rob to celým srdcom…!!!
Nie je jednoduchšej opravdovejšej rady…!!!

…tvoje jadro v skutočnosti aj tak nič nevykonáva….len telo a myseľ a tri kvality hmotnej prírody všetko točia dookola ako mocný Vortex.
Ty nemusíš nič vykonávať, si tu ako čistý pozorovateľ a si tu na dosiahnutie poznania, iná cesta pre dušu nie je…

Je tam to jadro, dynamo, vortex, hmotná príroda.. je tam svet!! ..nedrep na žiadnom z týchto pojmov…
A tiež : Boh Allah Ježiš Mohamed ķrišná buddhá všetci sú prstami ukazujucimi na mesiac..nesleduj tie prsty…sleduj to, o čom hovorili..všetci hovoria o Tom istom …
Nedrep ani na mäkčenoch any na gramatike…len skúmaj alebo sa odovzdaj, ale odovzdanie sa neprichádza tak ľahko a tak opravdovo a hneď ,ako by všetci chceli …treba na odovzdanie tieŽ skúmať.. to je dosť doležité, lebo odovzdávať sa bludom vedie do pekla, do nevedomosti… hľadaj spoločné znaky…
Odovzdanie sa je potom ľahšie a opravdovejšie..
Iba zrelá hruška môže odpadnúť..!!!
skumaj To berane muj opravdový !!!
… keď chápeš ako funguje príroda, alebo čo je svet?? Čo je duša.??=a ak poznaním obnovíš dávnu múdrosť všetkých múdrostí, ktorú máš odpradávna v sebe, potom zažiariš ako čistá nevinná duša, ktorá svieti len zo srdca……potom sa ti otvoria dvere na skutočné odovzdanie…
Alebo čo len chceš…alebo nič zase no ..milión životov zase dookola…nuda…!! Alebo nie??? Ako len chceš, tak bude!! Oboje je plus…máme na to celú večnosť…vesmír je ešte mladulinkýýý!!! Bude predsa škoda už neprísť …haha…no nie??

Šetky ste berany …ale ty si najväčší… :)))

pokial drepíš na slovách, drepíš aj na náboženstvách.. neuznávaš nič a odsudzuješ to, alebo uznávaš jedno náboženstvo a odsudzuješ ešte viac ostatné… zahoď to!!!!

náboženstvo je iba jedno…to skutočné !! tak ako veda !!!

♥ ♥ ♥

IPO-LYT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s