Bol by som si prial


 

 

 

Konsenzus

Bol by som si prial,aby sme Afriku pokladali za suverénnu. Znásilňovali sme ju už od dôb starovekého Ríma.

Bol by som si prial, aby sa múdrosti starovekého Egypta a iných múdrych a vyspelých civilizácií, potomkov Lemúrie a Atlantídy, ale aj iných posvätných mudrcov, pánov starých vekov, aby sa zjavili v novom veku ako odkaz starých predkov. Všetko je sústavne už desaťročia zamlčované. Všetko sa točí okolo m é d ií.N ikto nevie kde je pravda.

Bol by som si prial, aby ľudstvo namiesto neustáleho útočenia bez rozmyslu a obetovania času nepodstatným veciam, nasmerovalo svoj vhľad do blízkosti pravdy o našej duši. Aspoň do jej blízkosti. Nie hneď presne do stredu. LEbo ešte nevieme, kde presne to je. Povahu presného stredu by sme teraz našimi zmyslami ani nedokázali rozlúštiť. PReto musíme nasledovať len ten smer. Odkiaľ to žiari.Vieme len približný stred. Ale Vieme to neomylne!!…

Smäd

Teda smer – odkiaľ to pochádza- odkiaľ svieti láska v našom Svete a kam smeruje..A verte, že Láska = Svetlo = Pravda = Život – smeruje od nekonečna do nekonečna – žiari cez všetky svety a vo všetkých vesmíroch niečo spôsobuje. Je otcom všetkých vecí a dejov a všetko sa deje v Jeho prospech. Jeho sila sa nachádza všade. To znamená, že neexistuje nič čo nepôsobí skrz Jeho podstatu. Všetko sa deje skrz Neho, ale On zostáva nepoznaný. Zostáva nepoznaný až dovtedy, kým nedospejeme a nedozrieme konečne po toľkých miliónoch (!) rokov do tiel ľudských bytostí! – Schopných rozmýšľať! Vedomie sa musí s telom vyvíjať postupne, trvá to veľmi dlho, od najmenších tvorov ..(duša mušky by nebola schopná ovládnuť teraz celé telo človeka).. Sú určité zákonitosti. Ale smerom dole si môžeš veľmi ľahko zapríčiniť pád, že sa narodíš ako hladná duša, alebo lepšie o dosť  – ako zviera… Tak nech je to radšej krásna duša v posvätnej Zemi :) Stať sa môže aj to, že skončíš ako bludná duša v horúcom pekle, tam sa smäd nikdy neuhasí.. Tvoj smäd bude neuhasiteľný, tvoje utrpenie bude neznesiteľné… Samozrejme ale ___ = stať sa osvieteným neznamená mať už od všetkého pokoj. Stať sa skutočným služobníkom bytostí znamená plne sa ponárať v každom okamihu do Jeho milosti a čas od času prísť aj do pekelných ríš, pozvať pár starých démonov na súboj…  Pri tom On mi stále Pomáha!

 

 

OTEC – MATKA

 

Toto musela naša história vytrpieť, takéto hlboké zmúdrenie- museli sme sa narodiť, ako ľudské bytosti. A verte Bola to dlhá cesta. Keď konečne teda, máme mozog človeka a nie sme už psami a mačkami, a červami a prascami, tak nehľadáme už Teba, Pane. Ale naopak obetovali sme naše zmysly iba Svetu, užívame si nekonečné radovánky, ale stále cítime Ten nekonečný hlad a chlad vnútri. To Nie Ty si sa od nás odvrátil, to my sme zabudli, kto je náš pravý Otec. ! . Matkou je Naša Matka Zem !! Náš OTec Je Zo svetla, takto každý z otcov vesmíru vytvorí svoje telá, všetko závisí od svetla (spektrum) a od matky – Zeme ( prvky) , z čoho pochádza- z jej pôdy. Spája sa OTec so synom. Tak ako v otčenáši. LEn škoda, že v tom západnom zamlčali dualitu bytia v prvom verši. OTec a Matka sa spája v Jedno! To je protiklad k Ježišovi – Mária Magdaléna, Jozef je Zase protikladom Márie, je dokonalý obranca rodiny a jej hodnôt.

 

 

Teraz nájdi učenie!

Ale ľudská bytosť musela byť zatvorená doteraz v klietke nevedomosti a Poznanie sa dostalo iba k vyvoleným. A bolo spísané a tisícročia predávané skrz väčšinou kňazskú (mnníšsku)podobu v klášotoroch. Zapisovanie histórie a vedomostí svojho veku je zodpovedná záležitosť, nemenej zodpovedné a cnostné je prepisovanie napríklad takýchto svätých textov (Védy, sútry, atď). Ale v dnešnom svete hromadnej tlače písmenok a bludov už skutočné Poznanie málokto rozpozná medzi tým šumom informácií, dejov a povinností. Čo je mojou povinnosťou? Nájsť pravé učenie vo víre nezmyslov….!

 

 

Nepoškodiť Slovo

Zamlčovanie vzniklo z potreby vedieť a nepovedať ostatným. Dnešná žurnalistika už nemá pranič spoločné s potrebou vedieť. Nič nie je transparentné-  v tom je ten problém. Musíme to spraviť transparentným, to je všetko.  PRial by som si, aby vláda bola priehľadnou a s čestnými vládcami. A tak ako bráhmani (neprijímali žiadne peniaze- výplatu),  v kresťanskom svete za starých čias pápeži, ale aj v iných civilizáciách mali posledné slovo najvyšší kňazi. Boli To najväčší filozofi a duchovný majstri doby a vládci.  Oni mali to štaštie, ešte za dôb blahobytu, lebo mali k brahmanom veľmi blízko a mohli čerpať z ich nekonečnej kolektívnej múdrosti. Vylučuje sa, aby vládnuca rada a rada mudrcov  sa spriahli proti ľudu sprisahaním najhrubšieho zrna. Pretože ľud je v nevedomosti, a naše “vlády” by tu mali byť pre to, aby nám pomáhali. Nie Sebe. Štát je tu preto, aby prijímal rozhodnutia, ktoré zlepšia ľudom život. Múdrosť by mala byť vo vláde preto, aby sa časom dostala aj k ľudom a aby zavládol raz zase jeden “nekončiaci” blahobyt… Konsenzus brahmánov je vyžadovaný z hľadiska prípadného pomýlenia jedného alebo viacerých mudrcov naraz,, Aby sa učenie zachovalo a aby Slovo zostalo nepoškodené… Aby ho ostatní mohli bez prerušenia nasledovať a uplatňovať…

 

 

Aké prianie sa zrodí?

Bol by som si to všetko prial, ale aj tak dobre viem, že už je na to neskoro. Plakať nad minulými skutkami, a nad pochabými životmi, to je už teraz neskoro, ale je treba prijať podmienky, akých sa nám dostalo. Jediné, čo si môžme priať, je , aby sme čo najlepšie využili a znásobili podmienky, ktoré k nám teraz letia. Aby sme boli pripravený priať a skutočne prijať niečo ohromné. ˇ

 

Áno je to ako dvojzmysel

 

“PRIJAŤ niečo Ohromné”     

a   

“PRIAŤ si niečo ohromné”.

 

V týchto dvoch zrkadlách sa neustále niečo odráža

A je to Tvoj Poklad!!

Je nevysloviteľný.

Je to Väčšie!  A stojí To za tým… nielen Za Slovami, ale aj Za významom…. Za myšlienkou., je to smerom za najvyššou myšlienkou.  Za najvyšším významom!!!  Vibračne je to niečo ako- nádych, prežitie, život, slasť, kontrast, bozk stvorenia, štebot vtákov,  ♣ vcíťte to!!

“Ako prežijem??”

______________♥

už rozumiete???

 

 

Prial by som si, aby nás poučili o našej minulosti, o zákonoch univerza, o energii, o cykloch, o budúcnosti a o prítomnosti. Aby sme skutočne zistili- ako prežijeme… S akým poznaním prežijeme? Je možné vyslobodiť sa z karmy? Človek sa málo pýtal. Ako skutočne postavili pyradmídy? V histórii plnej krvi neostalo veľa zbožných otázok, ale ani tých smerodajných vzbudzujúcich Božiu bázeň. Už nezostalo veľa času na rozmýšľanie o Bohu. Síce človek bol lenivý a letargický. Máyá pomýlila jeho myseľ, ale veď on si nájde už konečne čas na Boha, lebo doteraz  ho nemal. Teraz budeme žobrať o holý život. Lebo nevedeli sme, že venovať čas Bohu je venovať ho vlastne skutočne Sebe a pravému zámeru…. Stras sa preto všetkých pojmov. Je tam jedno Bohatstvo, ktoré je bez pojmov, nepopísateľne krásne, ktoré je plné blahobytu, mieru a svetla. Teraz už budeme mať čas, aby sme žobrali o to, čo už veky nebolo naše a načo sme celkom zabudli.

 

 

Prial by som si, aby ľudia toto kráľovstvo opäť raz začali hľadať.

Bol by som si prial aby v cirkusoch neboli zvieratá (napr ako cirkus du soleil). Bol by som si prial, aby sme život svoj žili na Zemi v harmónii a radosti, aby všade prekvital dobrý mrav a vďačnosť , aby sme našli liek na všetko, ktorý je v nás samých zakódovaný, a ktorý bol už aj objavený, a je ich veľa. Aby sme milovali našu matku Zem a nezabíjali jej Telo. Prial by som si, aby sme lepšie počúvali svoju DNA, a takisto aj odkazy v obilí, a tiež by som si prial, aby svet nebol už toľko v tomto veku znásilňovaný . A aby ľudia mali väčší smäd po múdrosti! To je to, čo by som si všetko prial. už to tu na Zemi bolo.

A aj to na Zemi bude!

 

 

Priať si!

Na konci veku rozkvitli všetky učenia v plnej kráse. Stačí si vybrať. Chceš ísť zasneženou krajinou? Alebo chceš ísť rozpálenou púšťou? Stačí si vybrať.Všetky cesty ale vedú tam, kde sa všetci stretneme. Planét je ako makov.. Nie si vzácny, ale si potrebný. To je veľmi jemný rozdiel. Si jedna bunka celého Vesmíru.. Vesmír ťa potrebuje a zároveň sa On sám Sa spoznáva skrz tvoju Identitu. Lebo si neskutočne tvorivý a Jeho Duch presakuje tvojou bytosťou, nejde to nepočúvať ho!!!

Bol by som si prial, aby ľudská Myseľ konečne zistila, ako správne načúvať Duši. Ako správne vibrovať a priať si. Aby sme vedeli nielen priať si, ale neskôr aj prijať.

 

 

♥PLEVEL,,,,,,,

Aká je ohybnosť tvojej mysli? Málo? veľa ? Aký je medzitým rozdiel? No, povedzme, že tam niekde je Vesmír, ktorého si ty stredom! Iba toľko. Už len preto sa oplatí snažiť. A možno raz budeš ty vesmírom kde budú svietiť tvoje deti. Lebo hviezdou byť je neopísateľne krásne, ale byť vesmírom- to môže byť ešte krajšie. Aké to potom môže byť—-  byť neustále a skutočne v Jeho prítomnosti a stále pri Ňom? Tá Láska je neopísateľná. Všetci poslúchajú rovnaký Zákon. Poslúchajú iba tí, čo prežijú. Iba tí čo prežijú poslúchajú. Všetko ostatné je súčasťou plevelu, ktorý neprežije….

Neprežije !!::::::::::::ô

:::::::::Ale nie preto, že by sme ho zabili, ten plevel, teda vytrhli. My sme iba poodhalili jeho korene.  Poodhalili sme jeho neexistujúci základ. Ten základ mysli neprežije v ďaľších podmienkach na Zemi vo svetle nášho poznania… Ego sa tu  Zemi bude musieť zrútiť (  transformovať )!!!! Nenávisť bude vymetená. Druhý príchod Krista nebol výmysel. hm > tak, ako nebol výmysel ani potopa sveta a Noe, ani sodoma Gomora, tá bola dávno pred Kristom… a Ján- prvý Prorok Ježiša Krista- ten určite nekecal do vetru vo svojej vízii, ktorú mu On zjavil,… na to môžete vziať jed. :-) . Ani Trója nepadla len v rozprávkach. Skutočne sa to stalo. Sumeri boli priamymi potomkovia Indoeurópanov!!! Áno, múdrosť sa zachovala a prišla z východu (tibet, kórea, čína, india,…) . Na západe ju zadupali …

 

Múdrosti  bolo všade na Zemi dostatok. Ale teraz akosi chýba. Egypťania boli jednými z tých, ktorým bola zanechaná múdrosť Atlantídy, a teda múdrosť Tohoto veku. Ale všetko bolo pošliapané a zneuctené a zamlčané. Nič z technológií v starom egypte, v mexicu, v Juhoslávii, v Číne, v Peru, v CHile!!! Technológie stavby z materiálov lacno a trvácne, z poznania Vesmíru, z Poznania Tela- ako funguje ako schránka pre Dušu..)Mali ohromné znalosti, vedy, poznania, Technológie,  múdrosti duchovna v neposlednom rade!! Prečo sa nič z minulých vekov nešíri ďalej??? Naopak toto poznanie sa zadupáva do Zeme??? Prečo nechceme prijať starý systém, keď sa zatiaľ ako jediný v histórii osvedčil??? PRečo žiadna technológia Doteraz nebola personifikovaná ako zlatá baňa, ako vynález všetkých vynálezov?? Odpoveď: “ide o mužský princíp dobíjania vesmíru – Veľa energie – žiadny/slabý  ( len sobecký) výsledok !!!

” Spálime celú Zem na uhol, aby sme potom zistli, ako sme mali skutočne Žiť??? Potom už bude neskoro….!

 

 

 

Viac poľnohospodárstva a menej priemyslu

Bol by som si prial aby Bohatstvo Zeme dostali skutočne ľudia, a aby vedeli najprv oňho nielen požiadať, ale aby vedeli aj skutočne ten DAR od Matky Zeme prijať. Bol by som si prial veľa pravdy a milosti do očí zaslepených..Prečo rieky nepatri ľudom, keď celá Zem patrí nám a jej plody tiež? Prečo pozemky vlastní štát a nikto, iba veľké podniky môžu kúpiť jeho časti-?. Zeme je dosť pre všetkých. Akurát je treba menej vyvážať a viac spracúvať, menej robiť pre ostatné štáty, a viac pre svoj štát, a tiež menej pre ten svoj štát, a viac robiť pre seba, lokálne hospodárstvo, v tom je kľúč prežitia.. Vďaka za to, že už konečne prichádza čas sa s tým zase raz zoznámiť..

Zmysel opakovania

Bol by som si prial ….aby som žil na inej planéte, v inom tele,  Ale— z čoho to všetko zišlo ? Prial by som si  slušnosť. Bol by som si prial, aby ľudia nemali v sebe sebectvo, aby neboli vojny, aby nebolo utrpenia, aby nebol dôvod preň. Viem, že tieto neduhy prišli preto, že sme sa od Teba oddelili a zapudili sme v Sebe tú Božskú polovicu, a prikrmovali sme tú osobnú.. Bol by som si prial ostražitosť pre všetkých, pre tých, ktorí sa vydali dnu do Seba, dosiahnuť múdrosť na svojich skúsenostiach – priamo do Svojho vnútra – aby našli zmysel trpezlivosti a pokory voči Najväčšiemu Pánovi. To je jediné musíme vykonávať nepretržite. Nepretržite naňho myslieť.

“Najväčším jóginom je ten, kto na Mňa stále myslí”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-uwe-

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s